Będzin

Rzetelne biuro rachunkowe: Będzin

Biuro rachunkowe obsługujące klientów z miasta Będzin zostało założone ponad dziesięć lat temu, od samego początku działalności specjalizując się w świadczeniu kompleksowych usług księgowych i kadrowo-płacowych. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i do przedsiębiorstw, niezależnie od liczby zatrudnianych pracowników.

Współpracujący z nami pracownicy to eksperci z dziedziny księgowości, którzy doświadczenie zawodowe zdobywali w różnych biurach rachunkowych na terenie Będzina i innych śląskich aglomeracji. Wszyscy nasi specjaliści są na bieżąco z przepisami oraz ważnymi regulacjami prawnymi, zapewniając klientom profesjonalną pomoc i doradztwo w każdej księgowej sprawie. Jako doświadczone biuro rachunkowe w Będzinie, posiadamy wieloletnią praktykę oraz licencję Ministra Finansów uprawniającą do prowadzenia księgowości oraz doradztwa podatkowego. Posiadamy opłacone ubezpieczenie OC. Tak jak wszystkie profesjonalne biura rachunkowe z Będzina, księgowość prowadzimy głównie systemem komputerowym, wykorzystując do tego celu nowoczesne oprogramowanie.

Z naszym biurem rachunkowym klienci z miasta Będzin mogą kontaktować się telefonicznie, mailowo oraz osobiście, odwiedzając siedzibę naszej firmy w Sosnowcu.