Mysłowice

Licencjonowane biuro rachunkowe: Mysłowice

Nasze biuro rachunkowe obsługujące klientów z miasta Mysłowice funkcjonuje na rynku od ponad dziesięciu lat, specjalizując się zarówno w usługach księgowo-płacowych, jak i w fachowym doradztwie podatkowym. Wśród naszych pracowników znajdują się wyłącznie wysoko wykwalifikowani eksperci, którzy zdobywali doświadczenie współpracując z różnymi biurami rachunkowymi z Mysłowic.

Jako licencjonowane biuro rachunkowe z Mysłowic, swoją ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak również do firm oraz instytucji. Wszystkim klientom zapewniamy rzetelne usługi księgowe i kadrowo-płacowe, stawiając na nowoczesne oprogramowanie i pełen profesjonalizm.

W naszym biurze rachunkowym w Mysłowicach zajmujemy się nie tylko prowadzeniem ksiąg przychodów i rozchodów, ale także między innymi: zakładaniem spółek, przygotowywaniem deklaracji i sprawozdań finansowych, a także ubieganiem się o zwrot VAT na materiały budowlane. Podobnie jak wszystkie profesjonalne biura rachunkowe działające na terenie miasta Mysłowice, posiadamy licencję nadaną przez Ministra Finansów na usługowe prowadzenie księgowości. Posiadamy opłacone ubezpieczenie OC.