Sosnowiec

Profesjonalne biuro rachunkowe: Sosnowiec

Jako profesjonalne biuro rachunkowe z siedzibą w mieście Sosnowiec istniejemy na rynku od ponad dziesięciu lat, świadcząc wysokiej jakości usługi księgowe dla szerokiej grupy odbiorców. Z oferty naszego biura rachunkowego w Sosnowcu korzystają zarówno klienci instytucjonalni i firmowi, jak też osoby prywatne. Podobnie jak inne biura rachunkowe działające na terenie miasta Sosnowiec, zajmujemy się prowadzeniem księgowości dla wszystkich podmiotów gospodarczych.

Współpracujący z naszym biurem rachunkowym eksperci dodatkowo są w stanie udzielić fachowej pomocy w założeniu firmy oraz optymalizacji podatkowej. Specjalizujemy się także w doradztwie najkorzystniejszych form finansowania (dotacje, leasingi, kredyty). Jak wszystkie profesjonalne biura rachunkowe w Sosnowcu, posiadamy licencję Ministra Finansów i prowadzimy w pełni legalną działalność gospodarczą. Posiadamy opłacone ubezpieczenie OC.Doświadczona i wykwalifikowana kadra biura rachunkowego

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wykwalifikowanej kadrze, nasze biuro rachunkowe jest w stanie zapewnić klientom z miasta Sosnowiec usługi księgowe na najwyższym poziomie. Nasze biuro rachunkowe jest zlokalizowane w dogodnym miejscu na terenie miasta Sosnowiec, dzięki czemu chętnie odwiedzają nas klienci z całego Śląska.