Skip to main content Skip to search

Biuro rachunkowe Będzin

Rachunkowość dla wymagających

Biuro rachunkowe obsługujące klientów Będzina zostało założone ponad dziesięć lat temu, od samego początku działalności specjalizując się w świadczeniu kompleksowych usług księgowych i kadrowo-płacowych. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i do przedsiębiorstw, niezależnie od liczby zatrudnianych pracowników.

Tym, co wyróżnia nas na tle konkurencji jest duże doświadczenie, wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy, indywidualne podejście do każdego Klienta oraz nieustanne inwestowanie w nowoczesne technologie, zapewniające poprawność oraz poufność wszystkich dokumentów.

biuro rachunkowe będzin

Biuro rachunkowe Będzin – sprawdzeni profesjonaliści

rachunkowość będzin

Zapewniamy profesjonalną obsługę

Współpracujący z nami pracownicy to eksperci z dziedziny księgowości, którzy doświadczenie zawodowe zdobywali w różnych biurach rachunkowych Wszyscy nasi specjaliści znają wszelkie bieżące przepisy oraz ważne regulacje prawne, zapewniając Klientom profesjonalną pomoc i doradztwo w każdej księgowej sprawie. Jako doświadczone biuro rachunkowe w Będzinie, posiadamy wieloletnią praktykę oraz licencję Ministra Finansów uprawniającą do prowadzenia księgowości oraz doradztwa podatkowego. Posiadamy także opłacone ubezpieczenie OC. Tak jak wszystkie profesjonalne biura rachunkowe, księgowość prowadzimy głównie systemem komputerowym, wykorzystując do tego celu nowoczesne oprogramowanie.

wykresy

Szeroki zakres usług i atrakcyjne ceny

Oferujemy Państwu pomoc z zakresu obsługi księgowej, obsługi kadrowo-płacowej, badań sprawozdań finansowych oraz nadzoru księgowego. W efekcie podjętej z naszym biurem współpracy, zyskują Państwo znacznie łatwiejszy dostęp do informacji, niezbędne dane finansowo-księgowe oraz kadrowo-płacowe, a co najważniejsze – merytoryczną wiedzę, którą chętnie się podzielimy. Skontaktuj się z nami już dziś i sprawdź, jak wiele możesz zyskać. TAX & HOME S.C. to gwarancja profesjonalizmu oraz Państwa zadowolenia.