Skip to main content Skip to search

Nasz zespół

Nasz zespół

Profesjonalna kadra to klucz do sukcesu

mgr Marta Gawlik

Współwłaściciel Kancelarii.

Posiada wykształcenie wyższe. Jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Katowicach (1996 r.) Ukończyła studia podyplomowe „Strategia Podatkowa” (2002). Ukończyła również . Ponadto w 2004 r. zdobyła tytuł Biegłego Rewidenta (nr 10 382). Od 2000 r. związana z branżą księgowo – podatkową będąc właścicielem oraz współwłaścicielem firm specjalizujących się w szeroko rozumianej obsłudze księgowej.

mgr Michał Gawlik

Współwłaściciel Kancelarii.

Posiada wykształcenie wyższe. Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Katowicach (1996 r.) Ukończył studia podyplomowe „Strategia Podatkowa” (2002). Ponadto w 2013 r. zdobył tytuł Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami (nr 18148) Od 2000 r. związany z administracją Państwową. Współwłaściciel Kancelarii od  2013 r.

mgr Beata Nowakowska

Księgowa

Posiada wykształcenie wyższe. Jest absolwentką Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej (2003 r.). Dotychczasowy przebieg kariery zawodowej związany z księgowością oraz administracją. W Kancelarii odpowiedzialna za księgi handlowe.

mgr Katarzyna Włosińska

Specjalista ds Kadr i Płac

Posiada wykształcenie wyższe. Jest absolwentką Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (2001 r.). Ukończyła studia podyplomowe „Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych” (2010 r.). W Kancelarii odpowiedzialna za sprawy płacowo-kadrowe.