Skip to main content Skip to search

Biuro rachunkowe

Biuro rachunkowe dla wymagających

Profesjonalne prowadzenie księgowości jest podstawą w osiąganiu sukcesów biznesowych. Jest to ogromna odpowiedzialność, od której zależeć może sukces naszych Klientów, dlatego też staramy się wypracowywać wzajemne zaufanie, wpływające na jakość wzajemnej współpracy. Nasze biuro oraz jego Klienci są partnerami, którzy dążą do wspólnego celu.

Dzięki takiemu podejściu cieszymy się szerokim gronem zaufanych Klientów, których liczba nieustannie rośnie. Naszym celem jest dostarczanie najlepszych i kompleksowych rozwiązań, a dzięki specjalistycznej wiedzy oraz długoletniemu doświadczeniu w branży rachunkowo-podatkowej jest to możliwe.

Zapewniamy bezpieczeństwo, zaangażowanie, wiedzę oraz sumienność, które są gwarancją Państwa zadowolenia. Od lat służymy pomocą właścicielom dużych i małych firm, którzy przez natłok obowiązków, nie mają czasu osobiście stawiać się w urzędach. Praca nad procedurami księgowo-podatkowymi to niezwykle czasochłonne zajęcie, wymagające specjalistycznej wiedzy, którą posiadamy.

Do swojej pracy podchodzimy z zaangażowaniem i pasją, wykorzystując wieloletnie doświadczenie w branży księgowej. Stawiamy również na rozwój, dlatego też na bieżąco obserwujemy zmiany wprowadzane w ustawodawstwie oraz podnosimy kwalifikacje, które mają przełożenie na jakość oferowanych przez nas usług.

Indywidualna obsługa

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując ofertę z uwzględnieniem jego potrzeb oraz sugestii, tak by sprawnie rozwiązać różnego rodzaju kwestie oraz ewentualne problemy z zakresu księgowości.

Wiemy, że wzajemne porozumienie jest kluczem do sukcesu, dlatego zawsze dokładnie zagłębiamy się w problem Klienta tak, by wspólnie wypracować najlepsze i najkorzystniejsze rozwiązanie.

Rzetelność, profesjonalizm oraz solidność stanowią gwarancję Państwa satysfakcji ze świadczonych przez nas usług. Szanujemy Państwa czas, dlatego każdą sprawę staramy się rozwiązać w możliwie jak najkrótszym czasie. Jest to możliwe dzięki naszej sprawnej i rzetelnej obsłudze, która posiada wieloletnie doświadczenie w branży.

Zakres świadczonych usług przez biuro rachunkowe TAX & HOME S.C.to m.in.:

Obsługa księgowa

 • prowadzeniu ksiąg przychodów i rozchodów,
 • prowadzeniu ksiąg handlowych,
 • reprezentowaniu Klienta przed organami administracji skarbowej oraz ZUS,
 • wyprowadzaniu zaległości,
 • pomocy w zakładaniu firm,
 • sporządzaniu wniosków kredytowych,
 • współpracy z instytucjami finansowymi

Badanie sprawozdań finansowych

Już od 2005 r. świadczymy usługi badania sprawozdań finansowych. Od kilku lat ściśle współpracujemy w tym zakresie z firmą Zakład Rachunkowości AWE Sp. z o.o. w Rudzie Śląskiej. Naszymi Klientami są głównie przedsiębiorstwa prywatne z sektora produkcyjnego i usługowego, ale także podmioty z sektora publicznego (szpitale i inne zakłady opieki zdrowotnej).Terminowo i rzetelnie przeprowadzone audyty są naszym atutem. Jeśli chcą Państwo poznać cenę za badanie sprawozdania finansowego firmy, zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego lub kontaktu telefonicznego. Wstępną wycenę przygotowujemy w ciągu 24 godzin.

Obsługa kadrowo-płacowa:

 • obsługa dokumentacji pracowniczej,
 • kontrola terminów badań okresowych itp.,
 • zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników w ZUS,
 • sporządzanie umów o pracę,
 • prowadzenie list płac,
 • rozliczenia roczne pracowników,
 • i wiele innych szczegółowo ustalanych z Klientem w momencie podpisania umowy

Profesjonalny nadzór księgowy

Jeśli jeszcze nie zdecydowali się Państwo na przekazanie obowiązków księgowych w nasze ręce, a chcecie mieć dokumentację księgową w firmie, możemy zaproponować usługę nadzoru księgowego. Nadzór księgowy to kontrola poprawności zapisów księgowych wykonywanych przez dział księgowy w Państwa firmie przez delegowanego raz w tygodniu pracownika kancelarii TAX & HOME S.C.

Na podstawie tych danych sporządza on miesięczne wyniki Firmy, zestawienia, analizę kosztów oraz deklaracje podatkowe. Na życzenie Klientów świadczymy również usługę nadzór księgowy.

Dla nas liczy się efekt

Dedykowany pracownik kancelarii TAX & HOME S.C. w porozumieniu z Zarządem/Dyrektorem i w określonym umową zakresie kieruje pracą zespołu księgowego oraz kontroluje szczegółowo jego wyniki. Na ich podstawie sporządza miesięczne wyniki firmy, zestawienia, analizę kosztów oraz deklaracje podatkowe. W tej formule nasza kancelaria odpowiada za pełen zakres spraw księgowych przejmując zadania głównego księgowego.

Efekt:
– nie musisz zatrudniać głównego księgowego,
– nie martwisz się o urlopy i inne nieobecności,
– masz terminowe i pewne wyniki.

Zapraszamy do współpracy

Zakres naszego działania obejmuje obsługę firm, działalności jednoosobowych,
jak również jednostek publicznych z terenu miast:
Sosnowiec, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Będzin oraz Czeladź.

Bardzo chętnie poprowadzimy również Państwa obsługę księgowo-rachunkową.
Pomożemy także w sytuacjach, które są niejednoznaczne, problematyczne i wymagają uporządkowania.