Skip to main content Skip to search

Biuro rachunkowe Sosnowiec

Oferta dla przedsiębiorców
z Sosnowca

biuro rachunkowe sosnowiec

Jesteśmy biurem rachunkowym w Sosnowcu, świadczącym pełną gamę usług księgowych w pełni dostosowanych do profilu działalności Państwa firmy. Kompleksowa obsługa jest wygodnym odciążeniem naszych Klientów od zajmowania się czasochłonnymi formalnościami.

Jedną z najważniejszych cech wyróżniających nas spośród konkurencji jest długoletnie doświadczenie z zakresu usług księgowych. Istniejemy na rynku od dziesięciu lat, świadcząc wysokiej jakości usługi księgowe dla szerokiej grupy odbiorców. Jesteśmy profesjonalnym zespołem wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają bogate doświadczenie w dziedzinie rachunkowości.

Z oferty naszego biura rachunkowego w Sosnowcukorzystają zarówno klienci instytucjonalni i firmowi, jak też osoby prywatne. Podobnie jak inne biura rachunkowe działające na terenie tego miasta, zajmujemy się prowadzeniem księgowości dla wszystkich podmiotów gospodarczych.

Biuro rachunkowe w Sosnowcu to szereg specjalistów

biura rachunkowe sosnowiec

Możemy pochwalić się wykwalifikowaną kadrą, dzięki której nasze biuro może zapewnić Państwu usługi księgowe na najwyższym poziomie. Staramy się stale poszerzać swoje kompetencje tak, by nieustannie oferować Państwu najwyższą jakość świadczonych usług. Celem przyświecającym naszym działaniom jest zapewnienie Państwu fachowej i w pełni profesjonalnej obsługi.

Dlatego też stosujemy zasadę indywidualnego podejścia do Klienta, uwzględniając wszystkie jego prośby oraz sugestie. Staramy się na bieżąco odpowiadać na Państwa wątpliwości, zapewniając tym samym sprawny i szybki kontakt. Współpracujący z naszym biurem rachunkowym eksperci dodatkowo są w stanie udzielić fachowej pomocy w założeniu firmy oraz optymalizacji podatkowej.

Specjalizujemy się także w doradztwie najkorzystniejszych form finansowania (dotacje, leasingi, kredyty). Jak wszystkie profesjonalne biura rachunkowe, posiadamy licencję Ministra Finansów i prowadzimy w pełni legalną działalność gospodarczą. Posiadamy również opłacone ubezpieczenie OC. Nasze biuro zlokalizowane jest w dogodnym miejscu na terenie Sosnowca, dzięki czemu chętnie odwiedzają nas klienci z całego Śląska.