Skip to main content Skip to search

Biuro rachunkowe Mysłowice

Biuro rachunkowe dla osób z Mysłowic

Jako profesjonalne biuro rachunkowe obsługujące klientów z Mysłowic, funkcjonujemy na rynku od ponad dziesięciu lat. Oferujemy szeroki wachlarz usług i w pełni fachowe doradztwo. Jesteśmy pasjonatami, przed którymi zagadnienia dotyczące księgowości oraz rachunkowości nie mają żadnych tajemnic, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości zawsze chętnie służymy radą. Specjalizujemy się zarówno w usługach księgowo-płacowych, jak i w fachowym doradztwie podatkowym. Wśród naszych pracowników znajdują się wyłącznie wysoko wykwalifikowani eksperci, którzy zdobywali doświadczenie współpracując z różnymi biurami rachunkowymi z Mysłowic i nie tylko.

Biuro rachunkowe Mysłowice – posiadamy szeroki wachlarz usług

Jako licencjonowane biuro rachunkowe, swoją ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak również do firm oraz instytucji. Wszystkim Klientom zapewniamy indywidualne podejście oraz rzetelne usługi księgowe i kadrowo-płacowe, stawiając na nowoczesne oprogramowanie i pełen profesjonalizm, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo wszystkich Państwa danych.

Kompleksowa obsługa księgowa

W naszym biurze rachunkowym w Mysłowicach zajmujemy się nie tylko prowadzeniem ksiąg przychodów i rozchodów, ale także między innymi: zakładaniem spółek, przygotowywaniem deklaracji i sprawozdań finansowych, jak również ubieganiem się o zwrot VAT na materiały budowlane. Podobnie jak wszystkie profesjonalne biura rachunkowe, posiadamy licencję nadaną przez Ministra Finansów na usługowe prowadzenie księgowości oraz opłacone ubezpieczenie OC.