Skip to main content Skip to search

Księgowość Sosnowiec

Rzetelne biuro księgowe
w Sosnowcu

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

Poszukujesz profesjonalnej księgowości z Sosnowca, która pomoże sprawnie zająć się dokumentami Twojej firmy? Jeśli tak, to doskonale trafiłeś! Kancelaria TAX & HOME S.C. posiada wieloletnie doświadczenie, gwarantujące praktyczne podejście do księgowości oraz bezpieczeństwa Państwa firmy.

Od ponad 10 lat służymy pomocą właścicielom dużych i małych firm, którzy przez natłok obowiązków, nie mają czasu osobiście stawiać się w urzędach. Praca nad procedurami księgowo-podatkowymi to niezwykle czasochłonne i trudne zajęcie, wymagające specjalistycznej wiedzy, którą posiadamy.

Do swojej pracy podchodzimy z zaangażowaniem i pasją, wykorzystując wieloletnie doświadczenie w branży księgowej. Stawiamy również na rozwój, dlatego też na bieżąco obserwujemy zmiany wprowadzane w ustawodawstwie oraz podnosimy kwalifikacje, które mają przełożenie na jakość oferowanych przez nas usług.

Księgowość Sosnowiec – indywidualne podejście do każdego Klienta

_9

Nasze biuro jest do Państwa dyspozycji. Chętnie zaproponujemy usługi księgowe dostosowane do Państwa oczekiwań oraz potrzeb. W ramach współpracy oferujemy również doradztwo podatkowe oraz nadzór księgowy. Swoją markę zbudowaliśmy wykorzystując wysoką jakość świadczonych przez nas usług oraz indywidualne podejście do każdego Klienta.

Nasi pracownicy są osobami komunikatywnymi i życzliwymi, co gwarantuje przyjemną atmosferę we wzajemnych relacjach. Na bieżąco doradzamy i realizujemy prace księgowe w oparciu o najnowocześniejsze oprogramowanie. Oprócz tego, aktywnie śledzimy wszelkie zmiany pojawiające się w przepisach podatkowych i nadzorujemy obieg wszystkich dokumentów.

Powierzenie nam obsługi księgowej znacząco wpłynie na wzrost profesjonalizmu Państwa firmy oraz na zredukowaniu kosztów. Dynamicznie zarządzamy funkcjami księgowymi, sporządzając niezbędne raporty i analizy, dostarczające niezbędnych informacji finansowych, które mają wpływ na wspomaganie zarządzania.

Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie

_1

Najwyższe standardy pracy

Jako profesjonalne biuro rachunkowe z siedzibą w Sosnowcu istniejemy na rynku od ponad dziesięciu lat, świadcząc wysokiej jakości usługi księgowe dla szerokiej grupy odbiorców. Z naszej oferty korzystają zarówno klienci instytucjonalni i firmowi, jak też osoby prywatne. Podobnie jak inne biura rachunkowe, zajmujemy się prowadzeniem księgowości dla wszystkich podmiotów gospodarczych. Współpracujący z naszym biurem rachunkowym eksperci są w stanie udzielić fachowej pomocy w założeniu firmy oraz optymalizacji podatkowej. Specjalizujemy się także w doradztwie najkorzystniejszych form finansowania (dotacje, leasingi, kredyty). Jak wszystkie profesjonalne biura rachunkowe, posiadamy opłacone ubezpieczenie OC oraz licencję Ministra Finansów, prowadząc w pełni legalną działalność gospodarczą.

Closeup of businessman and woman discussing on stockmarket document in office

Wykwalifikowana kadra ekspertów

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wykwalifikowanej kadrze, jesteśmy w stanie zapewnić wszystkim zainteresowanym Klientom usługi księgowe na najwyższym poziomie. Nasze biuro rachunkowe jest zlokalizowane w dogodnym miejscu na terenie Sosnowca, dzięki czemu chętnie odwiedzają nas klienci z całego Śląska. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego w siedzibie naszej firmy. Chętnie rozwiejemy wszystkie wątpliwości i doradzimy najlepsze rozwiązania, uwzględniając wszystkie Państwa potrzeby. Jesteśmy gwarantem sprawnej i profesjonalnej obsługi księgowej, dzięki czemu grono naszych zadowolonych Klientów nieustannie się powiększa.