Skip to main content Skip to search

Księgowość

Kompleksowa obsługa księgowa

Sprawdź dlaczego warto z nami współpracować.

Wykwalifikowana kadra

Posiadanie własnej firmy i jednoczesne prowadzenie księgowości jest rzeczą niezwykle trudną. Niezbędna jest odpowiednia wiedza oraz czas, którego przedsiębiorcom często brakuje. Dlatego zapraszamy Państwa do zapoznania się z szeroką ofertą naszych usług. Od lat zajmujemy się księgowością dużych i mniejszych firm, zapewniając spokój i profesjonalne podejście każdemu Klientowi. Swój sukces zawdzięczamy nie tylko pracowitości, ale również wykwalifikowanemu zespołowi pracowników. Każdy nasz księgowy posiada odpowiednią wiedzę prawniczą, przez co może zająć się obsługą Państwa firmy, niezależnie od branży, w jakiej funkcjonuje.

Profesjonalna pomoc

Od lat oferujemy swoją fachową pomoc, rozwiązując nawet najtrudniejsze problemy, dzięki czemu każda osoba korzystająca z naszych usług może liczyć na profesjonalne doradztwo na każdym etapie współpracy. Chętnie odpowiadamy także na wszelkie nurtujące pytania, nieraz tłumacząc zawiłości przepisów prawnych, tak, by Klient miał całkowitą pewność, że jego firma prowadzona jest prawidłowo. Nasza pomoc to nie tylko odciążenie od przymusu samodzielnego zagłębiania się w zagadnienia związane z księgowością, ale również gwarancja właściwego prowadzenia firmy. Współpracując z nami, otrzymują Państwo pewność, że firma rozlicza się zgodnie z obowiązującym prawem, bez ryzyka otrzymywania kosztownych kar.

Atrakcyjne warunki współpracy

W swoich działaniach koncentrujemy się na Kliencie, uwzględniając wszystkie jego potrzeby i sugestie. Wykorzystujemy wyłącznie innowacyjne rozwiązania, mając na uwadze społeczną odpowiedzialność. Chcemy być zaufanym partnerem biznesowym, który rzetelnie zajmie się księgowością firmy, odciążając Państwa i pozwalając całkowicie skoncentrować się na działalności. Realizujemy usługi z zachowaniem najwyższych standardów, zapewniając Klientom dostęp do wszystkich informacji oraz ponosząc całkowitą odpowiedzialność materialną za ewentualne błędy popełnione podczas realizacji usług.

10 lat doświadczenia

TAX & HOME S.C. cechuje się rzetelnością, terminowością oraz całkowitą odpowiedzialnością w podejmowanych działaniach, gwarantując zadowolenia wśród nawet najbardziej wymagających Klientów. Od ponad 10 lat współpracujemy z firmami, instytucjami oraz spółkami, ciesząc się niesłabnącym zaufaniem. Wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom i nieustannie doskonalimy swoja wiedzę z zakresu księgowościoraz obecnie funkcjonujących przepisów prawnych.

Zaufało nam już wiele firm

Każdy z naszych pracowników posiada niezbędne umiejętności umożliwiające prawidłową i rzetelną obsługę Klienta. Jesteśmy świadomi odpowiedzialności oraz zaufania, jakim nas Państwo obdarzacie, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z najwyższą starannością, zapewniając profesjonalne wykonywanie powierzonych zadań.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

  • prowadzeniu ksiąg przychodów i rozchodów,
  • prowadzeniu ksiąg handlowych,
  • reprezentowaniu Klienta przed organami administracji skarbowej oraz ZUS,
  • wyprowadzaniu zaległości,
  • pomocy w zakładaniu firm,
  • sporządzaniu wniosków kredytowych,
  • współpracy z instytucjami finansowymi

Zapraszamy do współpracy

Przez ponad 10 lat doświadczeń wypracowaliśmy w pełni jasne i czytelne zasady współpracy, bazujące na spójnych procedurach dokumentacji finansowo-księgowych. Dzięki temu gwarantujemy zwiększenie efektywności kontroli kosztów, minimalizując występowanie jakichkolwiek nieścisłości. Co ważne, nasze usługi, mimo dużego doświadczenia i profesjonalizmu, posiadają konkurencyjne ceny. Jest to więc opłacalne rozwiązanie, które w znacznym stopniu ułatwi prowadzenie firmy. Prowadząc biuro rachunkowe, zawsze dotrzymujemy ustalonych terminów oraz dbamy o to, by każda sprawa prowadzona była poprawnie. Szczegółowy zakres usług ustalamy każdorazowo z Klientem w momencie podpisania umowy. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!